Ten blog
Ten blog
 
 
 
 

 europa / europe  >>  europe tour 2009 >>  poznań


Europe Tour 2009


wyruszamy / here we go

pl
Polska - Poznań
14.07.2009
0 km

Wyruszamy z opóźnieniem, jeszcze tysiąc spraw do załatwienia, jak to przed wyjazdem. Mam nadzieję, że nocleg na nas poczeka ;)
Do Niemiec wjeżdżamy już po ciemku. W Berlinie jesteśmy po północy. W dodatku zabłądziliśmy, przyjechaliśmy nie z tego kierunku, z którego powinniśmy. I zjazd, którym powinniśmy wjechać do miasta był w remoncie. A nie mieliśmy plakiety na wjazd do miasta, bo na stacjach benzynowych nie da się tego kupić.
Zatrzymaliśmy się, wysiadamy z auta, idziemy sprawdzić ulicę i kogo napotykamy? Polaków ;) Powiedzieli nam przynajmniej gdzie jesteśmy :) Znalazłam sobie na mapie i dalej już do hostelu trafiliśmy bez problemu :)

We're late at the beginning, there are tousands things to do, as always before a journey. I hope the hostel will wait for us ;)
It's dark when we enter Germany. And we're in Berlin after midnight. In addition we miss the way, we come from a wrong direction. They repair the slip road from the highway we should take. And we haven't the badge letting you get to the town, it's not possible to buy it on tank stations.
We stop, we get out from the car, we go to check a name of a street and who do we meet? Polish people ;) At least they tell us where we are :) I find it on the map and we get to the hostel witout any problem :)