Ten blog
Ten blog
 
 
 
 

 europa / europe  >>  malta 2015  >>  modlin


Pisa, Cinque Terre i Malta 2015


ładny dworzec / a nice railway station

pl
Polska - Modlin
23.09.2015
304 km

W Modlinie jest pięknie odnowiony dworzec. Nie zdążyłam zrobić fotki, bo autobus na lotnisko akurat podjeżdża (dla osób, które kupiły bilet lotniskowy przejazd jest za free). Fajnie, że są skomunikowane. Podróż na samo lotnisko trwa około dziesięć minut.
Lotnisko w Modlinie jest małe, ale widać, że wszystko jest zrobione od nowa. Wojskowych nie ma tu już od dawna. I nic oprócz Ryana tu nie lata.

There's a nice renewed railway station in Modlin. I haven't enough time to make a photo, 'cause the bus to the airport is just comming (for the ones who have a ticket from the train, the bus is for free). It's nice they are so well communicated. The journey to the airport takes about ten minutes.
The airport in Modlin is small but very new. The military has been gone now for a long time. And it's only for Ryanair.

Benek już czeka / the Boeing is waiting

Na szczęście nikt się nie czepia mojego znów wypakowanego do granic plecaka. Możliwość posiadania małej torebki jest genialna – w sam raz na aparat. Bez tego bym się pewnie nie zmieściła... Jak ja to robię, że zawsze mam tak pełno?! A jeszcze będzie trzeba gdzieś upchnąć ciepłe ciuchy... hmmm.
Odlatujemy punktualnie. Przez całą drogę w dole mleko, widoków nie ma :( Więc próbuję sobie przypomnieć trochę włoskiego...

Luckily there isn't any problem with my again very full backpack. The possibility of taking a small additional bag is perfect - just for the camera. I wouldn't have enough space without it... How do I do it that I always have so full bag?! And I'll have to pack warm clothes somewhere... hmmm.
The take off is on time. During the whole way there are clouds down there, there aren't any views :( So I try to remind myself some italian...